  • SM051C474MAJ120
SM051C474MAJ120
advertisement
Manufacturer No:
SM051C474MAJ120
HK JDW NO:
66-SM051C474MAJ120
Package:
Datasheet:
SM051C474MAJ120
Description:
470nF Ceramic Capacitor 20%
Step5Bar-code shipping tag
SM051C474MAJ120
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    470nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Height
    3.05mm