  • SM042C445KAL480
SM042C445KAL480
advertisement
Manufacturer No:
SM042C445KAL480
HK JDW NO:
66-SM042C445KAL480
Description:
4.4μF Ceramic Capacitor 10%
Step5Bar-code shipping tag
SM042C445KAL480
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Number of Pins
    4
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Capacitance
    4.4μF
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Height
    12.2mm