  • SM035C546MAN360
SM035C546MAN360
advertisement
Manufacturer No:
SM035C546MAN360
HK JDW NO:
66-SM035C546MAN360
Package:
Datasheet:
SM035C546MAN360
Description:
54μF Ceramic Capacitor 20%
Step5Bar-code shipping tag
SM035C546MAN360
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    PC Pin
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    54μF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Height
    9.14mm
  • Length
    26.7mm