  • SM-43B503
SM-43B503
advertisement
Manufacturer No:
SM-43B503
HK JDW NO:
184-SM-43B503
Package:
Datasheet:
SM-43B503
Step5Bar-code shipping tag
SM-43B503
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    Rectangular - 0.189 x 0.181 Face x 0.154 H 4.80mmx4.60mmx3.90mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    50kOhms
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W