  • SLSP30-1800AQ88
SLSP30-1800AQ88
advertisement
Manufacturer No:
SLSP30-1800AQ88
HK JDW NO:
124-SLSP30-1800AQ88
Package:
Datasheet:
Description:
EZ-SCREEN PAIR; 30 MM RESOLUTION
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SLSP30-1800AQ88
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Weight
  • Mfr
    Banner Engineering Corporation
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Series
    14/30
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Ingress Protection
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Detection Capability
    30mm