  • SLPCP25-830P88
SLPCP25-830P88
advertisement
Manufacturer No:
SLPCP25-830P88
HK JDW NO:
124-SLPCP25-830P88
Description:
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SLPCP25-830P88
    Select All
  • Weight
  • Mfr
    Banner Engineering Corporation
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Series
    LP
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Ingress Protection
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Detection Capability
    25mm
  • Operating Range
    0.1m ~ 7.0m
  • Protective Height
    830mm