  • SLC7530D-500MLC
SLC7530D-500MLC
advertisement
Manufacturer No:
SLC7530D-500MLC
HK JDW NO:
3194-SLC7530D-500MLC
Quantity:
In Stock : 405
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SLC7530D-500MLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Tolerance
    20%
  • Number of Terminations
    4
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 7 Inch
    2
  • Construction
    Rectangular
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    188 nH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    17A
  • Frequency - Self Resonant
    1.5GHz
  • Terminal Placement
    DUAL IN-LINE
  • Case/Size Code
    3026
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.05 µH
  • Special Feature
    DCR IS MEASURED AT 5% TOLERANCE, PARALLEL CONNECTED
  • Height
    3mm
  • Length
    7.5mm
  • Width
    6.7mm