  • SK-22D14-G070
SK-22D14-G070
advertisement
Manufacturer No:
SK-22D14-G070
Manufacturer:
G-Switch
HK JDW NO:
16232-SK-22D14-G070
Package:
Datasheet:
Description:
Lying 1A DPDT 13.6mm 14mm 24V 6.6mm Black PCPin 10000 Rectangular columnar -25℃~+70℃ Plugin Slide Switches ROHS