  • SIT9121AC-2DF-33E148.351648Y
SIT9121AC-2DF-33E148.351648Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT9121AC-2DF-33E148.351648Y
HK JDW NO:
707-SIT9121AC-2DF-33E148.351648Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT9121AC-2DF-33E148.351648Y
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    10%
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    148.351648MHz
  • Rise Time-Max
    0.7ns
  • Fall Time-Max
    0.7ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V