  • SIT9121AC-1D2-33E156.268000T
SIT9121AC-1D2-33E156.268000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT9121AC-1D2-33E156.268000T
HK JDW NO:
707-SIT9121AC-1D2-33E156.268000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT9121AC-1D2-33E156.268000T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    SiT9121
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    156.268MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    69mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    156.268MHz
  • Rise Time-Max
    0.7ns
  • Fall Time-Max
    0.7ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm