  • SIT9120AI-2D2-XXE100.000000X
SIT9120AI-2D2-XXE100.000000X
advertisement
Manufacturer No:
SIT9120AI-2D2-XXE100.000000X
HK JDW NO:
707-SIT9120AI-2D2-XXE100.000000X
Step5Bar-code shipping tag
SIT9120AI-2D2-XXE100.000000X
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    SiT9120
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Rise Time-Max
    0.6ns
  • Fall Time-Max
    0.6ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm