  • SIT9120AC-2C3-XXE125.000000T
SIT9120AC-2C3-XXE125.000000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT9120AC-2C3-XXE125.000000T
HK JDW NO:
707-SIT9120AC-2C3-XXE125.000000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT9120AC-2C3-XXE125.000000T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    2.5/3.3V
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm