  • SIT9005AIB2H-25NE
SIT9005AIB2H-25NE
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005AIB2H-25NE
HK JDW NO:
707-SIT9005AIB2H-25NE
Datasheet:
SIT9005AIB2H-25NE
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005AIB2H-25NE
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.64% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm