  • SIT9005AIB2D-25EF
SIT9005AIB2D-25EF
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005AIB2D-25EF
HK JDW NO:
707-SIT9005AIB2D-25EF
Datasheet:
SIT9005AIB2D-25EF
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005AIB2D-25EF
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    6.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.55% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm