  • SIT9005ACA1D-25NM
SIT9005ACA1D-25NM
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005ACA1D-25NM
HK JDW NO:
707-SIT9005ACA1D-25NM
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT9005ACA1D-25NM
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005ACA1D-25NM
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    SiT9005
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Type
    SSXO
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Programmable Type
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -3.45% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm