  • SIT9002AI-48H25SG
SIT9002AI-48H25SG
advertisement
Manufacturer No:
SIT9002AI-48H25SG
HK JDW NO:
707-SIT9002AI-48H25SG
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT9002AI-48H25SG
Step5Bar-code shipping tag
SIT9002AI-48H25SG
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    SiT9002
  • Published
    2005
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Output
    HCSL
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    80mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~220MHz
  • Max Supply Current
    80mA
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±1.00% Center Spread
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm