  • SIT9002AI-03H25DX
SIT9002AI-03H25DX
advertisement
Manufacturer No:
SIT9002AI-03H25DX
HK JDW NO:
707-SIT9002AI-03H25DX
Datasheet:
SIT9002AI-03H25DX
Step5Bar-code shipping tag
SIT9002AI-03H25DX
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    84mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~220MHz
  • Max Supply Current
    84mA
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -4.00% Down Spread
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm