  • SIT9002AC-43N25SQ
SIT9002AC-43N25SQ
advertisement
Manufacturer No:
SIT9002AC-43N25SQ
HK JDW NO:
707-SIT9002AC-43N25SQ
Datasheet:
SIT9002AC-43N25SQ
Step5Bar-code shipping tag
SIT9002AC-43N25SQ
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Output
    HCSL
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    80mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~220MHz
  • Max Supply Current
    80mA
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.00% Down Spread
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm