  • SIT9002AC-13H33EB
SIT9002AC-13H33EB
advertisement
Manufacturer No:
SIT9002AC-13H33EB
HK JDW NO:
707-SIT9002AC-13H33EB
Datasheet:
SIT9002AC-13H33EB
Step5Bar-code shipping tag
SIT9002AC-13H33EB
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    84mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~199MHz
  • Max Supply Current
    84mA
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.25% Center Spread
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm