  • SIT8924AA-73-33E-30.000000G
SIT8924AA-73-33E-30.000000G
advertisement
Manufacturer No:
SIT8924AA-73-33E-30.000000G
HK JDW NO:
707-SIT8924AA-73-33E-30.000000G
Step5Bar-code shipping tag
SIT8924AA-73-33E-30.000000G
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.8mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm