  • SIT8920BMB1-33E
SIT8920BMB1-33E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8920BMB1-33E
HK JDW NO:
707-SIT8920BMB1-33E
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT8920BMB1-33E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8920BMB1-33E
    Select All
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.5mA
  • Programmable Type
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SiT8920B
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.7mA