  • SIT8919BEF1-28S
SIT8919BEF1-28S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8919BEF1-28S
HK JDW NO:
707-SIT8919BEF1-28S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8919BEF1-28S
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Available Frequency Range
    115.194001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm