  • SIT8919BAR7-25E
SIT8919BAR7-25E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8919BAR7-25E
HK JDW NO:
707-SIT8919BAR7-25E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8919BAR7-25E
  • Available Frequency Range
    115.194001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    SiT8919B
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    7mA