  • SIT8919BAF2-25S
SIT8919BAF2-25S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8919BAF2-25S
HK JDW NO:
707-SIT8919BAF2-25S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8919BAF2-25S
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    SiT8919B
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    7mA
  • Available Frequency Range
    115.194001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm