  • SIT8919AEE3-18N
SIT8919AEE3-18N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8919AEE3-18N
HK JDW NO:
707-SIT8919AEE3-18N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8919AEE3-18N
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    SiT8919
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    6mA
  • Available Frequency Range
    115.194001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm