  • SIT8209AI-21-28E-200.000000T
SIT8209AI-21-28E-200.000000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT8209AI-21-28E-200.000000T
HK JDW NO:
707-SIT8209AI-21-28E-200.000000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT8209AI-21-28E-200.000000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Supply Voltage
    2.8V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    36mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Symmetry-Max
    60/40%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm