  • SIT8209AC-33-33S-200.000000X
SIT8209AC-33-33S-200.000000X
advertisement
Manufacturer No:
SIT8209AC-33-33S-200.000000X
HK JDW NO:
707-SIT8209AC-33-33S-200.000000X
Step5Bar-code shipping tag
SIT8209AC-33-33S-200.000000X
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; ALSO COMPATIBLE WITH LVTTL OUTPUT
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    36mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Symmetry-Max
    60/40%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm