  • SIT8209AC-21-33E-125.000000T
SIT8209AC-21-33E-125.000000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT8209AC-21-33E-125.000000T
HK JDW NO:
707-SIT8209AC-21-33E-125.000000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT8209AC-21-33E-125.000000T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    36mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm