  • SIT8208AI-31-33E-4.000000Y
SIT8208AI-31-33E-4.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT8208AI-31-33E-4.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT8208AI-31-33E-4.000000Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT8208AI-31-33E-4.000000Y
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    4MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm