  • SIT8208AI-23-33E-75.000000Y
SIT8208AI-23-33E-75.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT8208AI-23-33E-75.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT8208AI-23-33E-75.000000Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT8208AI-23-33E-75.000000Y
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    75MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    75MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm