  • SIT8009BIU81-25N
SIT8009BIU81-25N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8009BIU81-25N
HK JDW NO:
707-SIT8009BIU81-25N
Datasheet:
SIT8009BIU81-25N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8009BIU81-25N
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    ALSO COMPATIBLE WITH HCMOS OUTPUT; TR
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    6.4mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    125.123456MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.2mA
  • Available Frequency Range
    115MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm