  • SIT8009BC-82-33E-125.000000X
SIT8009BC-82-33E-125.000000X
advertisement
Manufacturer No:
SIT8009BC-82-33E-125.000000X
HK JDW NO:
707-SIT8009BC-82-33E-125.000000X
Step5Bar-code shipping tag
SIT8009BC-82-33E-125.000000X
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    SiT8009B
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    7.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm