  • SIT8009AIT71-25S
SIT8009AIT71-25S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8009AIT71-25S
HK JDW NO:
707-SIT8009AIT71-25S
Datasheet:
SIT8009AIT71-25S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8009AIT71-25S
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    6.4mA
  • Available Frequency Range
    115MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm