  • SIT8009ACR81-25N
SIT8009ACR81-25N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8009ACR81-25N
HK JDW NO:
707-SIT8009ACR81-25N
Datasheet:
SIT8009ACR81-25N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8009ACR81-25N
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    6.4mA
  • Available Frequency Range
    115MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm