  • SIT8009ACB31-25N
SIT8009ACB31-25N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8009ACB31-25N
HK JDW NO:
707-SIT8009ACB31-25N
Datasheet:
SIT8009ACB31-25N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8009ACB31-25N
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    SiT8009
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Current - Supply (Max)
    6.4mA
  • Available Frequency Range
    115MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm