  • SIT8008BI-23-33E-27.000000G
SIT8008BI-23-33E-27.000000G
advertisement
Manufacturer No:
SIT8008BI-23-33E-27.000000G
HK JDW NO:
707-SIT8008BI-23-33E-27.000000G
Step5Bar-code shipping tag
SIT8008BI-23-33E-27.000000G
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    27MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm