  • SIT8008AIB7-33E
SIT8008AIB7-33E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8008AIB7-33E
HK JDW NO:
707-SIT8008AIB7-33E
Datasheet:
SIT8008AIB7-33E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8008AIB7-33E
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Max Supply Current
    4.5mA
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    2.0066mm
  • Width
    1.6002mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C