  • SIT5712AI-KW-33E-125.000000F
SIT5712AI-KW-33E-125.000000F
advertisement
Manufacturer No:
SIT5712AI-KW-33E-125.000000F
HK JDW NO:
707-SIT5712AI-KW-33E-125.000000F
Package:
10-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SIT5712AI-KW-33E-125.000000F
  • Height Seated (Max)
    0.247 6.28mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    10-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    SiT5712A
  • Size / Dimension
    0.354Lx0.276W 9.00mmx7.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    125MHz