  • SIT5357AE-F-33JX
SIT5357AE-F-33JX
advertisement
Manufacturer No:
SIT5357AE-F-33JX
HK JDW NO:
707-SIT5357AE-F-33JX
Datasheet:
SIT5357AE-F-33JX
Step5Bar-code shipping tag
SIT5357AE-F-33JX
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Current - Supply (Max)
    62mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    52mA
  • Available Frequency Range
    60.000001MHz~220MHz
  • Height Seated (Max)
    0.042 1.06mm