  • SIT5155AI-FKB30JT
SIT5155AI-FKB30JT
advertisement
Manufacturer No:
SIT5155AI-FKB30JT
HK JDW NO:
707-SIT5155AI-FKB30JT
Package:
10-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT5155AI-FKB30JT
Step5Bar-code shipping tag
SIT5155AI-FKB30JT
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TR
  • Voltage - Supply
    3V
  • Supply Voltage
    3V
  • Current - Supply (Max)
    53mA
  • Physical Dimension
    5.15mm x 3.35mm x 1.06mm
  • Operating Frequency
    16.368MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    51mA
  • Available Frequency Range
    10MHz~40MHz
  • Frequency Deviation/Pullability
    6.25 ppm
  • Height Seated (Max)
    0.042 1.06mm