  • SIT5155AECFKD25I F
SIT5155AECFKD25I F
advertisement
Manufacturer No:
SIT5155AECFKD25I F
HK JDW NO:
707-SIT5155AECFKD25I F
Step5Bar-code shipping tag
SIT5155AECFKD25I F
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    51mA
  • Available Frequency Range
    10MHz~40MHz
  • Height Seated (Max)
    0.042 1.06mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
    Clipped Sine Wave
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    53mA