  • SIT3921AC-2CF-33NZ125.000000Y
SIT3921AC-2CF-33NZ125.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT3921AC-2CF-33NZ125.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT3921AC-2CF-33NZ125.000000Y
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SIT3921AC-2CF-33NZ125.000000Y
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    SiT3921
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Additional Feature
    TR
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    0.6ns
  • Fall Time-Max
    0.6ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm