  • SIT3822AI-1D-25NG
SIT3822AI-1D-25NG
advertisement
Manufacturer No:
SIT3822AI-1D-25NG
HK JDW NO:
707-SIT3822AI-1D-25NG
Datasheet:
SIT3822AI-1D-25NG
Step5Bar-code shipping tag
SIT3822AI-1D-25NG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    10 ppm
  • Current - Supply (Max)
    69mA
  • Available Frequency Range
    220MHz~625MHz
  • Max Supply Current
    69mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm