  • SIT3822AI-1BF-33NM500.000000Y
SIT3822AI-1BF-33NM500.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT3822AI-1BF-33NM500.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT3822AI-1BF-33NM500.000000Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT3822AI-1BF-33NM500.000000Y
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Not For New Designs
    VCXO
  • Additional Feature
    TR
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    500MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
    MEMS
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    500MHz
  • Rise Time-Max
    0.5ns
  • Fall Time-Max
    0.5ns
  • Symmetry-Max
    60/40%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    35mA
  • Max Supply Current
    69mA
  • Linearity
    1%
  • Control Voltage-Max
    3.1V
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm