  • SIT3822AC-1D-25EH
SIT3822AC-1D-25EH
advertisement
Manufacturer No:
SIT3822AC-1D-25EH
HK JDW NO:
707-SIT3822AC-1D-25EH
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3822AC-1D-25EH
Step5Bar-code shipping tag
SIT3822AC-1D-25EH
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SiT3822
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    VCXO
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    10 ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    69mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    35mA
  • Programmable Type
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Available Frequency Range
    220MHz~625MHz
  • Max Supply Current
    69mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm