  • SIT3822AC-1C-33EZ
SIT3822AC-1C-33EZ
advertisement
Manufacturer No:
SIT3822AC-1C-33EZ
HK JDW NO:
707-SIT3822AC-1C-33EZ
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3822AC-1C-33EZ
Step5Bar-code shipping tag
SIT3822AC-1C-33EZ
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    VCXO
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    10 ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    69mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    35mA
  • Programmable Type
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Available Frequency Range
    220MHz~625MHz
  • Max Supply Current
    69mA
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm