  • SIT3822AC-1B-25NX
SIT3822AC-1B-25NX
advertisement
Manufacturer No:
SIT3822AC-1B-25NX
HK JDW NO:
707-SIT3822AC-1B-25NX
Datasheet:
SIT3822AC-1B-25NX
Step5Bar-code shipping tag
SIT3822AC-1B-25NX
  • Series
    SiT3822
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    69mA
  • Available Frequency Range
    220MHz~625MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C