  • SIT3821AI-2D2-33EE77.760000Y
SIT3821AI-2D2-33EE77.760000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT3821AI-2D2-33EE77.760000Y
HK JDW NO:
707-SIT3821AI-2D2-33EE77.760000Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT3821AI-2D2-33EE77.760000Y
    Select All
  • Control Voltage-Min
    0.1V
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±70ppm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    77.76MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    77.76MHz
  • Rise Time-Max
    0.6ns
  • Fall Time-Max
    0.6ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Linearity
    1%
  • Control Voltage-Max
    3.2V