  • SIT3821AI-1C-25EZ
SIT3821AI-1C-25EZ
advertisement
Manufacturer No:
SIT3821AI-1C-25EZ
HK JDW NO:
707-SIT3821AI-1C-25EZ
Datasheet:
SIT3821AI-1C-25EZ
Step5Bar-code shipping tag
SIT3821AI-1C-25EZ
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    69mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    35mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~220MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm