  • SIT3821AI-1B-25NE
SIT3821AI-1B-25NE
advertisement
Manufacturer No:
SIT3821AI-1B-25NE
Manufacturer:
SiTIME
HK JDW NO:
707-SIT3821AI-1B-25NE
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3821AI-1B-25NE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SIT3821AI-1B-25NE
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SiT3821
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    69mA
  • Programmable Type
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Available Frequency Range
    1MHz~220MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm